E Devlet İle İstirahat Rapor Parası Sorgulama

E Devlet İle İstirahat Rapor Parası Sorgulama

Vatandaşlarımız hangi işde çalışırlarsa çalışsın onları sağlıklı zamanlarında memnun eden fakat sağlıklı olmadıkları zamanlardada memnun etmesi gereken bir işlemin olması lazımdır. Ancak bazı vatandaşlarımızın durumu çok farklı bir şekilde olmaktadır. Mesla bir vatandaşımız çok hasta ise ve ona evde tedevi olma teşisi konulmuş ise vatandaşımıza çalışmadığı gün parası SGK tarafıdan alabilmesi mümkün olacaktır. Bu rapor sistemini doktor size verekek sizde çalıştığınız yere vermeniz durumunda çalıştığınız yere raporu götürerek çalışamadığınız günü hesaplayarak paranızı alabilirsiniz.

Ve eğer bu işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız  e-devlet ile istirahat rapor parası sorgulama işlemine girişinizi gerçekleştirerek size ödenmesi gereken miktarı daha detaylı bir şekilde görebilmeniz mümkün olacaktır.

sgk-rapor-sorgulama

İnternetin günden güne kendini geliştirmesiyle beraber bu sistem sürekli olarak ilerleme gösterip siz vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunmaya çalışmıştır. Sadece yapmanız gereken e-devlet ile istirahat rapor parası sorgulma işlemine girişinizi gerçekleştirip detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak olacaktır.

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Osman KILIÇ dedi ki:

    istirah raporum var ssk tesli etdım

Yorum Yaz